Het Amerikaanse Climax, leverancier van on-site machining gereedschappen, heeft voor HTL Europe gekozen als haar exclusieve distributie partner voor Nederland.
Vanuit Ridderkerk (Nederland) biedt HTL al een uitgebreid programma hydraulische torque gereedschappen en 700 bar hydrauliek. Volgens managing director Sander Magnin is de samenwerking met Climax een logische stap. “Onze klanten doen naast bolting werkzaamheden ook veelvuldig on-site machining, waardoor deze keuze in het verlengde ligt van wat we al deden” aldus Magnin. De eerste reacties vanuit de klanten zijn zeer positief en inmiddels heeft HTL ook al de eerste opdrachten voor de levering van de nieuwe machines mogen noteren.
HTL Europe is bekend als producent, leverancier en verhuurder van diverse gespecialiseerde gereedschappen. De gereedschappen van Climax worden daarom ook in zowel verhuur als verkoop aangeboden.