`Een revolutie in de onderhoudswereld` aldus Elos Fixturlaser`s CEO Hans Svensson over het nieuwste high-end laser uitlijnsysteem in de markt, de Fixturlaser NXA. Met de Fixturlaser NXA kan een eenvoudige uitlijning worden uitgevoerd, maar indien nodig zijn er uitgebreide functies beschikbaar.
Het systeem bestaat uit een 6,6 inch touch-screen, met een gebruiksvriendelijke user interface. Door de introductie van gyroscopen in het display toont het scherm altijd de uit te lijnen machine in dezelfde hoek als waar de gebruiker staat. Het systeem weet waar de gebruiker is, ten opzichte van de opstelling.
De nieuwe detectoren maken gebruik van de tweede generatie CCD technologie, voor stabiele meetwaarden. Bovendien zijn gyroscopen in de detectoren ingebouwd, zodat het systeem detecteert of de meetkoppen horizontaal of verticaal zijn opgesteld. De koppen zijn de kleinste in de markt, met ingebouwde accu’s en Bluetooth communicatie, waardoor ook in gelimiteerde ruimtes kan worden uitgelijnd.
Het display meet 10 uur continue voordat het opnieuw moet worden opgeladen. Het geavanceerde quick charge oplaadsysteem geeft 6 uur meettijd, na slechts 1 uur laden. De detectoren gaan meer dan 24 uur mee op een accu.
`Wanneer we uitlijnapparatuur gebruiksvriendelijker maken, helpen we wereldwijd duizenden bedrijven efficiënter te werken, maar ook energie en onderdelen te besparen. Wij geloven dat wanneer alle roterende machines wereldwijd correct zijn uitgelijnd, we een gezondere leefomgeving zouden hebben. Een uitlijnsysteem zo gebruiksvriendelijk als de Fixturlaser NXA, legt hiervoor de basis.` aldus Hans Svensson.
Watch article video