Nieuwe accountmanager voor CMS Asset Management

icon.highlightedarticle.dark Tech & Onderhoud
Laatste wijziging: 9 mei 2023

Adviesbureau CMS Asset Management wil haar ambitie om te groeien waarmaken. Daarom heeft het bureau met ingang van 2 april 2013 een accountmanager aangenomen: Walter van Es. Hij neemt een deel van de sales taken van directeur Luc de Laat over. Luc de Laat blijft zich richten op bestaande klanten en het ontwikkelen van producten en diensten op het gebied van onderhoudsmanagement en asset management.

Als eerste accountmanager van CMS zal Van Es bijdragen aan de groei van het bedrijf. Luc de Laat: “De markt is in beweging. Effectiviteit en duurzaamheid zijn trends waar goed asset management een bijdrage aan kan leveren. Wij kunnen waterschappen, industrieën, overheden en andere organisaties helpen bij het inrichten van hun onderhouds- en asset managementorganisatie. Met de komst van Walter verwachten wij nog beter te kunnen inspelen op de behoefte van bedrijven en organisaties.”

Walter van Es studeerde Commercieel Werktuigbouwkunde aan Fontys Hogescholen. Daarna trad hij in dienst bij Flowserve. Na daar tien jaar gewerkt te hebben in verschillende functies, maakt hij nu de overstap naar CMS Asset Management. “Ik vind het een uitdaging dat ik het salesteam van CMS Asset Management verder mag opbouwen. De kennis en vaardigheden van CMS en de passie waarmee het team werkt, bieden veel kansen in de markt. Mijn keus voor CMS was dan ook snel gemaakt. De verdere groei zit in de kracht van onze kennis en vaardigheden en van daaruit gaan we de organisatie verder uitbouwen.”

CMS Asset Management is een adviesbureau dat zich richt op onderhoudsmanagement en asset management. CMS zorgt voor optimalisatie van beheer- en onderhoudsprocessen zodat organisaties duurzaam en transparant worden. CMS ontwikkelt daarvoor een gedegen strategie én maakt de praktische vertaalslag naar werkzaamheden op de werkvloer. De maintenance engineers en consultants van CMS zijn ‘preferred resultants’ op het gebied van kosteneffectief installatiebeheer. Het bureau bestaat uit 18 medewerkers en heeft een heldere groeiambitie. De uitbreiding van het team met een accountmanager past daarbij.

Blijf op de hoogte en mis geen artikel

Inschrijven icon.arrow--dark