Asset management data beheer wordt binnen de ISO 55000 standaard gezien als basis voor een evenwichtig, geoptimaliseerde en gestructureerde Asset Management discipline.
Hoe dit binnen ondernemingen in Europa vorm krijgt door het inzetten van het LCC-AM/QM tool, licht KPMG Asset Management Competence Centre toe in één van de lezingen tijdens de jaarlijkse relatiedag voor de Nederlandse en Belgische relaties van S&G, waar de toekomst van uw assets centraal staat.
Deze vindt plaats op donderdag 10 oktober a.s. in het Evoluon in Eindhoven.
Er gebeurt nog veel meer, natuurlijk. Zo zijn er praktijkverhalen over implementaties van de LCC-software, demonstraties, de laatste en komende ontwikkelingen en een interactieve sessie, waarin u kunt inbrengen wat voor ú belangrijk is als functionaliteit in een hulpmiddel voor strategisch assetbeheer en praktijkgerichte planning.
Het programma duurt van 10 tot 17 uur.
Als geïnteresseerde gast bent u óók van harte welkom. Deelname is kosteloos, maar het aantal deelnemers is beperkt.