30+31 maart Basiscursus Eex en Atex, online

icon.highlightedarticle.dark Veiligheid Laatste wijziging: 9 mei 2023
Article image of: 30+31 maart Basiscursus Eex en Atex, online
Article image of: 30+31 maart Basiscursus Eex en Atex, online

Na het volgen van deze EEX-basiscursus kan u aan de constructie van het materiaal zien welke beschermingswijzen toegepast zijn en welke applicatie mogelijk is. Ook de ATEX-richtlijn wordt in detail besproken. Er is ruimte voorzien voor oefeningen en praktijkvoorbeelden zodat u vertrouwd geraakt met het gebruik ervan.

geschreven door

ie-net vzw

Ie-net vzw organiseert jaarlijks een volledig aanbod aan cursussen, masterclasses, studiedagen, voordrachten en symposia. Onderwerpen situeren zich in de domeinen Technologie (Bouw, Energie, Meet-en regeltechniek,..), Bedrijfskunde/Management (Onderhoudsmanagement, Projectmanagement, Procesoptimalisatie,…), en... Lees meer

We gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies om ons verkeer te analyseren. Wij delen ook informatie over je gebruik van onze site met onze sociale media, reclame- en analysepartners.

Lees meer